Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

ПСИХОЛОГИ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМУ ФОРМУВАННЯ АСЕРТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ШКОЛЯРА

14  березня  на  базі  методичного  кабінету  проведено  семінар практичних  психологів, соціальних  педагогів  з  теми «Асертивна  поведінка -  комплексна   інтегральна характеристика особистості»,  з  досвіду  роботи  соціального  педагога  Великозайцівського  НВК  Захарчук  Надії  Володимирівни.

В  ході  семінару  спеціалісти  психологічної  служби  ознайомилися  з  особливостями  формування  асертивної  поведінки  школяра,  тематикою  корекційних  та  розвиваючих  занять  з  учасниками освітнього  процесу.  Ефективною  була  роботу  психологів  у   тренінговому  занятті «Асертивна  поведінка – як  успішна умова  комунікація» .

Цікавими  були  вправи « Риба  для  роздумів», «Вірш  про себе», «Історії  з  торбинки»  .

Матеріали  семінару  розміщено  за  посиланням : https://osv.org.ua/rada/39420786/materiali-seminariv-14-59-02-14-03-2018/