Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ПЕДАГОГІВ ОРГАНІЗАТОРІВ

09  лютого  проведено  засідання  методичного  об’єднання  класних  керівників, заступників  керівників  шкіл  з  виховної  роботи, педагогів  організаторів.

В  ході  засідання  виховники  району  ознайомилися  з  діяльністю  ГО «Пласт» Шумської  станиці , яку  презентувала  виховник Косік  В.А, вчитель  Васьковецької  ЗОШ  І – ІІ ступенів.

Ковальчук  І.І., головний  спеціаліст  служби  у  справах  дітей  Шумскої  РДА,  ознайомила  педагогів з соціальним патронажем ,  як технологією  соціальної роботи  з  сім’ями  та  дітьми

.

Ковбасовська  В.М., заступник  директора  з  виховної  роботи  В.Дедеркальської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів поділилася  досвідом  здійснення  моніторингу  виховного  процесу  у  школі.

Остроголова  Н.М., методист  відділу  освіти, молоді  та  спорту  райдержадміністрації  , ознайомила  з  особливостями  роботи  щодо  реалізації  районної  програми  впровадження Української Хартії вільної людини в закладах освіти Шумського   району (  матеріали  щодо  впровадження  програми знаходяться  за  посиланням  https://osv.org.ua/rada/39420786/programi-13-44-09-16-03-2017/)