Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

Відвідбулося  методичне  об'єднання  вчителів  біології  та  хімії " Організація  дослідницько-пошуковї  діяльності  як  засіб  розвитку  креативності  : з  досвіду  роботи  вчителів  Шумщини" .

В  ході  засідання  вчителі  розглянули  питання :

1. Підвищення рівня професійної компетентності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника школи.

Тернюк Л.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту

2. Пошуково- дослідницька діяльність як компонент формування творчої особистості.

Калуш Л.Ю., вчитель Шумського ліцею

3. Дослідницько – пошуковий напрямок еколого – краєзнавчої діяльності –основа креативного розвитку учня.

Михальчук Л.Ф., вчитель Вілійського НВК

4. Метод проекту як одна із форм дослідницьких, практичних, творчих завдань в процесі вивчення хімії.

Бончик Н.П., вчитель Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Цимбалюк І.М., вчитель Суразького НВК

5. Дослідницька робота як шлях розвитку творчого потенціалу учня та підвищення зацікавленості до вивчення предмету.

Рижевська О.К., вчитель Матвіївського НВК

6. Розвиток креативного мислення в процесі навчання біології.

Беднарська Н.В., вчитель Боложівської ЗОШ І-ІІ ст.

7. Туристсько - краєзнавча робота в школі як засіб формування потреби у пізнанні природи дитиною.

Дудар Л.Г., вчитель Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.