Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Кубок Шумського району з пейнтболу серед учнівської молоді

про проведення спартакіади серед  учнівської молоді  Шумщини з пейнтболу

у 2017 – 2018 навчальному році

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Пейнтбол  – командна гра із застосуванням маркерів, що стріляють кульками з фарбою, які розбиваються при ударі об перешкоду та фарбують її.

Змагання проводяться з метою:

- військово –патріотичного виховання учнівської молоді Шумщини

- популяризації і розвитку пейнтболу;

- підвищення професійної майстерності;

- пропагування фізичної культури і спорту як важливих засобів   всебічного і гармонійного розвитку учнівської молоді;

- залучення учнів   до систематичних занять фізичною культурою;

ІІ   УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ                                                                  ‘

До участі  у змаганнях допускаються учні 8-11 класів

Склад команди:  6 учасників- 4 основних гравців і два запасних                ( дозволяється залучати в команду 2 дівчини)       .

ІII КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснює  організаційний комітет. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, яка підводить підсумки та визначає переможців.

Відповідальність за підготовку команд та своєчасне прибуття їх до місця проведення змагань покладається на керівників загальноосвітніх навчальних закладів ,за здоров’я і безпеку учнів в дорозі та під час змагань на представників команд.

IV. ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ ЗАЯВОК

Представник команди, яка має бажання прийняти участь у змаганнях, повинен подати заявку до відділу освіти молоді та спорту з візою лікаря  .Подача заявок за 5 днів до початку змагань.

V. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Місце проведення змагань: лісовий масив при вїзді в с. Биківці (біля фігури)

Дата проведення змагань:   5 жовтня 2017року.

Заїзд команд,інструктаж, жеребкування: до 9,30 год.

Початок змагань: о  10 годині .

СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

. Змагання   проводяться за системою з вибуванням пiсля двох поразок. У першому турi команди розташовуються по парах у порядку зростання номерiв по жеребу.

. Пiсля першого туру  команди подiляються на двi групи: "А" - основну, де змагаються спортсмени без поразок та "Б" - утiшну, де змагаються спортсмени, якi мають одну поразку.                                                                                                                                                                                     . Учасник який зазнав поразку в групi "А" - основнiй, вибуває у групу "Б" - утiшну, де з переможцiв формуються послiдовно пари наступного туру.

. Учасник який зазнав поразку у групi "Б" вибуває з змагань.

У групi "Б" формуються пари наступного туру  команд якi вибули iз групи "А", потiм формуються пари з спортсменiв групи "Б", якi одержали перемогу в попередньому турi.

. У групi "А" змагання продовжуються до виявлення двох сильнiших  команд Переможець поєдинку  попадає у фiнал, переможений - в півфiнал.

. У групi "Б" змагання продовжуються до виявлення двох сильнiших  команд Переможець поєдинку попадає у  півфiнал, програвший займає 4 мiсце. Переможець півфiнального поєдинку виходить у фiнал.

VІІ. ОБОВ’ЗКОВЕ СПОРЯДЖЕННЯ

1. Гравець, що знаходиться на пейнтбольному майданчику, зобов’язаний носити маску, спеціально виготовлену саме для пейнтболу.

Маркер (зброя). Маркер складається з власне маркера, балона з газом та ємності для куль

Пейнтбольні кулі з фарбою. Оболонка кулі має желатинову основу.

VІІІ. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

• Перебувати на ігровому майданчику без маски заборонено.
  • За межами ігрової зони маркер повинен бути поставлений на запобіжник. Навіть при дотриманні цього правила поза ігровою зоною не можна наводити зброю на людей. У зоні безпеки рекомендується носіння спеціальних захисних окулярів з полікарбонату.
  • Заборонено стріляти в противника з відстані менше 5 метрів; якщо вдалося підібратися до супротивника непоміченим, можна сказати «Аут!», Після чого взятий зненацька гравець повинен підняти руку і визнати себе ураженим. Не слід стріляти в уражених.
  • Грати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння суворо заборонено.

ІХ ФІНАНСОВЕ  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Місцевий бюджет.

ІХ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Команди, які зайняли призові – 1, 2, 3 місця, нагороджуються грамотами і  кубками