ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ У РАЙОНІ ПРИЗНАЧАТИМУТЬ НА КОНКУРСІ

Директорів у школи району призначатимуть через конкурс. За відповідне рішення, яким затверджено Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Липоводолинської районної ради Сумської області, проголосували депутати районної ради 15 травня 2018 року.

Цим положенням визначається механізм (порядок) проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів шкіл. Передбачено, що посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти може обіймати громадянин України, який має вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше 3-х років. Має організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Директор школи призначається на посаду за результатами конкурсного відбору на підставі рішення конкурсної комісії, шляхом укладення з ним контракту (трудового договору).

Зазначимо, що це рішення районною радою прийнято відповідно до вимог Закону України «Про освіту».

Цього ж дня присутні депутати затвердили і Положення   про   конкурсний    відбір   на   посаду директора   та   педагогічних    працівників    Комунальної     установи «Інклюзивно-ресурсний центр»    Липоводолинської    районної    ради Сумської області.

Прийняті також зміни до галузевих програм «Освіта Липоводолинщини» у 2017-2018 роках» та «Районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік», виділено кошти на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів, придбання якого буде здійснюватися на засадах співфінансування, та реалізацію інших заходів по створення сучасного освітнього середовища.