Відділ освіти Білопільської РДА

Окружний семінар учителів іноземної мови

Критичне мислення наразі є одним із сучасних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції нової української школи. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень.

Саме з метою обміну досвідом щодо розвитку критичного мислення на уроках іноземної мови 4 травня в Рижівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ відбувся окружний семінар учителів іноземної мови. Програма семінару була досить насиченою: відкритий урок англійської мови в 11 класі (учитель Олійник С.В.), фрагмент уроку німецької мови у 5 класі (учитель Лисенко Я.І.). Нікого не залишили байдужими психологічний тренінг та хвилинка релаксації, запропоновані практичним психологом Опанасенко Я.І. та соціальним педагогом Бабенко М.О. Олійник С.В. презентувала свій досвід роботи "Розвиток комунікативних компетентностей учнів на уроках іноземної мови та її важливість для розвитку критичного мислення учнів» А на завершення семінару учасникам було представлено фрагмент традиційного щорічного, улюбленого учнями заходу, - засідання євроклубу "Оріон».