Відділ освіти Білопільської РДА

Засідання слухачів школи передового педагогічного досвіду

07 лютого  2018 року на базі Іскрисківщинського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  - дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання слухачів школи передового педагогічного досвіду вчителів української мови й літератури  (керівник Сідьорко І.А.)  «Використання передового педагогічного досвіду як умова підвищення  ефективності уроку в рамках Концепції «Нова українська школа».

Учасники засідання ознайомилися з завданнями школи ППД на 2018 рік, розглянули й затвердили план роботи на поточний рік.

Із Концепцією «Нова українська школа» слухачів ознайомила керівник школи ППД Сідьорко І.А. Присутні обговорили, що було до реформи школи і що буде після.

За круглим столом учасники засідання обмінялися думками щодо ролі передового педагогічного досвіду у світлі Концепції «Нова українська школа».

Учителі взяли активну участь у тренінгу «Я крокую до майстерності» (учитель Колесник О.М.)