Відділ освіти Білопільської РДА

«Створення сприятливих умов для підвищення навчальної мотивації молодших школярів в умовах реформування освіти» - над такою темою працювали вчителі початкових класів на базі Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені С.М. Гордієнка (директор Ткаленко О.М). Рекламний калейдоскоп «Формування навчальної мотивації молодших школярів за сучасних умов» провели Галицька І.О., Мартиненко Ю.О., учителі початкових класів. Присутні також відвідали урок – квест із літературного читання з використанням прийому «Шести капелюхів» за Е. де Боно. (Мартиненко Ю.О.). Інтерактивну гру «Батьківські вечори» запропонувала педагогам району Галицька І.О. А також учителі початкових класів працювали в майстер – класі з виготовлення прикрас у техніці канзаші (Мартиненко Ю.О.).