Відділ освіти Білопільської РДА

Вітаємо з перемогою

У приміщенні ВКНЗ Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка відбувся VІ юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі», учасниками якого стали юні співаки області. Цього року в конкурсній номінації «Вокальний спів» взяла участь учениця Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Рижова Анастасія. За виконання пісні «Чорнобривці» М. Сингаївського дівчина нагороджена Дипломом «ГРАН - ПРІ» та отримала рекомендації щодо вступу до навчального закладу.

Напередодні Анастасія була нагороджена дипломом І ступеня за високу виконавську майстерність у відкритому районному фестивалі вокального мистецтва «Зірковий шанс».

Білопільську талановиту зірочку запалив учитель музичного мистецтва Безверхий Михайло Миколайович. Його відзначено Подякою за професійну підготовку учасника VІ юніорського конкурсу вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі».