Гусятинської районної державної адміністрації

Тренінг для вчителів майбутніх 1 класів

Проведено районний тренінг для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 навчальному році будуть навчати учнів 1 класу

30 січня 2018 року на базі Гусятинського РЦДЮТ проведено районний тренінг для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 навчальному році будуть навчати учнів 1 класу з проблеми «Активізація самоосвітньої діяльності вчителів початкової освіти, використання інноваційного потенціалу педагогів в умовах реформування системи початкової освіти».

Мельничук Р.Б., методист з початкової освіти райметодкабінету побажала вчителям «попутного вітру» підчас плавання в океані на шляху до Нової української школи, демонструючи відеозвернення заступника Міністра освіти і науки Хобзея П.К., акцентувала увагу на  впровадженні Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Гусятинському районі відповідно до плану заходів, розроблених у райметодкабінеті з даного питання. Руслана Бориславівна  наголосила щодо організації та підготовки педагогів початкової освіти  для роботи в умовах української школи шляхом підвищення їх кваліфікації через очні сесії за участю обласних, районних тренерів НУШ, дистанційного навчання через онлайн-курс на освітній платформі EdEra, участі у різноманітних вебінарах, у Всеукраїнській акції «Разом до нової школи» та активізації самоосвітньої діяльності.

У практичному модулі заняття вчителі майбутніх 1-х класів із цікавістю переглянули презентаційні та відеоматеріали пілотної ЗОШ І-ІІІ ст.№7 м.Чорткова. Олійник М.А., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с.Глібів, проінформувала педагогів з питання отримання сертифікатів інтернет-марафону Видавничої групи «Основа».

На завершення районного методичного заходу Кравець А.М., вчитель 4 класу НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ» с.Малі Бірки, за матеріалами вебінарів «Web-STEM-школи 2018» сайту «Якість освіти» провела із вчителями навчальні тренінгові вправи.

З метою ефективної мобільної співпраці методиста і вчителів початкових класів, у вайбері створено групу «НУШ вчителів початкових класів Гусятинського району».