Гусятинської районної державної адміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я

Відбулося заняття районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Сучасні підходи до формування позитивної мотивації учнівської молоді на здоровий спосіб життя в процесі вивчення основ здоров’я»

29 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося заняття районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Сучасні підходи до формування позитивної мотивації учнівської молоді на здоровий спосіб життя в процесі вивчення основ здоров’я».

У процесі роботи педагоги обговорили актуальні питання формування позитивної мотивації школярів на здоровий спосіб життя та сучасні підходи до організації  навчально-виховного процесу з основ здоров’я у школі. (Гулик А.Т., методист РМК).

Особливу увагу у роботі методичного об’єднання було відведено тренінгу у рамках інтеграції курсу «Вчимося жити разом» у предмет «Основи здоров’я», проведеному  вчителем НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Мала Лука Кирилів І.Й. за результатами участі у відповідних обласних тренінгових заняттях.

Голова  районного методичного об’єднання, вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці Василькевич С.І. провела методичне заняття з елементами тренінгу з питань екологічної освіти та презентувала власні методичні посібники.

Бойко Г.В., вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раштівці поділилася власним досвідом роботи з проблеми «Формування навичок здорового способу життя на основі використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій».

На завершення було підведено підсумки роботи та вироблено методичні рекомендації.