День Соборності України

22 січня 2018 року в Малолисовецькому НВК до Дня соборності України відбулася тематична зустріч учнів та педколективу  з  учасниками АТО: Денисенком Валерієм, Сікорським Миколою та волонтерами  - Кабалем  Володимиром, Гриценко Людмилою.

Присутні ,затамувавши подих, слухали розповіді гостей  про участь у війні на сході України, хвилюючі вірші поетеси Людмили Гриценко. Школярі отримали у подарунок від Сікорського М.Л. фотографії, а від  Гриценко Л. дитячі малюнки та  в свою чергу передали  волонтеру Кабалю В.І.  зібрані чай, каву, теплі шкарпетки  та малюнки  для наших  воїнів  на схід, подякували за те, що вони ціною власного життя відстоюють  соборність і незалежність нашої  держави .

Адміністрація НВК  дякує  учням  та  батькам, усім педпрацівникам, пастору Пірнику Олександру за допомогу в проведенні свята.

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти, на землі.