УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА

26 грудня 2017 року вихованці вокальної студії «Сузір'я» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості зустрічали гостей українськими колядками.

Традиційно щороку протягом грудня – січня проходять фольклорно – етнографічні свята студії «Сузір’я». Вихованці вбираються у національний український одяг, співають коляди, щедрівки, відтворюють обрядові дійства зимового циклу свят. Гуртківці бажали присутнім гарних свят, щасливого Нового року, зверталися зі словами подяки до воїнів-захисників, які віддають здоров’я та життя за щасливе майбутнє дітей.

На свято завітав голова Сквирської районної ради Василь Васильович Гриша, який за плідну працю у справі виховання підростаючого покоління нагородив грамотою керівника студії «Сузір’я» Людмилу Леонтіївну Корзун, подякував вихованцям за гарне свято та висловив впевненість у тому, що маючи таких талановитих дітей Україну чекає щасливе майбутнє.

Зберігаючи, відтворюючи та примножуючи традиції свого народу ми робими велику спільну справу – зміцнюємо та бережемо Україну!