Засідання проблемної групи вчителів початкових класів та вчителів-логопедів

04 січня 2018 року відбулося засідання проблемної групи вчителів початкових класів та вчителів-логопедів з теми «Взаємодія вчителя-логопеда і вчителя початкових класів у формуванні мовленнєвої компетентності молодших школярів».

Взаємодія вчителя початкових класів та вчителя-логопеда є особливо актуальною проблемою, у вирішенні якої повинні бути зацікавлені всі учасники освітнього процесу, адже однією з важливих умов корекційної роботи є вироблення єдиних вимог до учня з боку вчителя і логопеда.

Вчитель-логопед Сквирського НВК Титарчук С.П.поділилася досвідом роботи з розвитку мовлення молодших школярів , зокрема на удосконаленні вимови та удосконаленні граматичного ладу, запропонувала увазі присутніх зразки вправ для розвитку дихання, артикуляційні вправи та вправи на розвиток фонематичного сприймання і удосконалення звуковимови.