Навчально-виховна бесіда

09 лютого в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Сквирського  дошкільного навчального закладу № 1 «Світанок».

Рятувальники  розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів, звернено  увагу на правила поведінки дітей  на льоду.

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Також працівниками ДСНС вихованцям дитячого садка з було роздано розмальовки на протипожежну тематику.

Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області