Започатковано міжнародну співпрацю

З 01 грудня 2017 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької започатковано співпрацю волонтера Корпусу миру США з позашкільним закладом. Лариса Сісон, громадянка Сполучених Штатів Америки, має намір 24 місяці працювати волонтером у Центрі творчості у напрямі реалізації проекту «Молодіжний розвиток».

Лариса разом з педагогами Центру творчості та членами клубу старшокласників «Лідер» працюватиме над формуванням в учнівської молоді важливих життєвих навичок, пов’язаних із фізичним та емоційним здоров’ям, підготовкою до самостійності, професійної діяльності та вихованням активної життєвої позиції. Під час перебування волонтера у закладі  діти зможуть краще вивчити англійську мову, безпосередньо спілкуючись з Ларисою Сісон,  більше дізнатися про американську культуру та сприяти кращому розумінню української культури.

Волонтер працюватиме щодня з вихованцями РЦДЮТ.

Усіх активних, небайдужих, безкорисних запрошуємо до співпраці, разом будемо вчити та вчитися.